İlaç Sektörü

TRPHARM GÖNÜLLÜLERİ MÜZİĞİN GÜCÜYLE ÇOCUKLARA UMUT IŞIĞI OLDU

Sağlık sektörünün öncü şirketi TRPharm çalışanlarından oluşan İyi Bir Geleceğe Gönüllüler Kulübü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde verdiği konserle KAÇUV’a destek oluyor. 

Onkoloji, hematoloji, immünoloji, metabolizma gibi nadir hastalıklar başta olmak üzere göz, çocuk sağlığı ve medikal estetik alanlarında sunduğu ilaç ve ilaç dışı inovatif çözümlerle sağlık alanının öncü şirketi TRPharm, gönüllüleriyle KAÇUV’a (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) verdiği desteği sürdürüyor. TRPharm’ın “Daha iyi bir gelecek için bugün bir iyilik yap” mottosuyla hayata geçirdiği İyi Bir Geleceğe Gönüllüler Kulübü, çocukların hayallerini ve umutlarını desteklemek amacıyla 2 Haziran Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlediği konserle katkıda bulundu. Konserden elde edilen gelir ile KAÇUV projeleri desteklendi.

TRPharm İyi Bir Geleceğe Gönüllüler Kulübü, sivil toplum kuruluşlarına destek olarak topluma, çevreye, doğaya, dünyaya fayda sağlamayı amaçlıyor. Bu çerçevede kulüp gönüllüleri, her ay belirlenen bir sivil toplum kuruluşu için projelerde görev alıyor.

Yorumlar